Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām:

  1. Ceļojumu bode piedāvā:

Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€

Šarm el Šeiha pēdējā brīža

TURCIJA no 149€

Turcija pēdējā brīža

Grieķija: Krēta no 195€

Krēta pēdējā brīža

TRAVEL TIME pēdējā brīža ceļojumus organizēja – 10 braucienu grupas, laikā no 2019.gada marta līdz 2021. gada marta. Visi piedāvājumi ir izlikti šeit:

Grupu piedāvājumi 2019-2021!

Booking.com
  • Sakura Ziedi Japāna
  • Nepāla

Lai redzētu detalizētāku informāciju par katru braucienu, redzēsiet, uzspiežot uz vēlamā virsraksta.

Dažas no grupām jau ir gandrīz pilnībā aizpildītas, palikušas ir tikai dažas brīvas vietas. Mēs jūs aicinām sazināties ar ceļojumu aģentūrām, lai uzzinātu detalizētāku informāciju par katru no braucieniem.

Šobrīd mēs sākam aktīvu ceļojumu apkopošanu, kā arī gatavojam jaunus, vēl nebijušus apskatus – drīzumā informācija par pabeigtajām tūrēm būs pieejama šeit.

Kā arī drīzumā mēs plānojam atklāt mūsu mājas lapu, kur būs iespēja apskatīt visas mūsu iepriekš apmeklētās valstis un pilsētas, kas iekļaus arī ceļojumu blogu, kura autors ir TRAVEL TIME vietnes redakcija.

Tāpat Ēriks vēlas ikvienam, kas ar mums ir ceļojis trīs vai vairāk reizes, lai ar viņu jūs sazinātos personīgi – šādā veidā Jūs ekskluzīvi varat pieteikties uz īpašajām VIP atlaidēm!

Pēdējā brīža piedāvājumi

Atcerieties, ka mēs plānojam arī individuālos ceļojumus un tūres, kur jūs paši varat būt sava ceļojuma noteicēji un vadītāji, apskatot tieši to, ko vēlaties. Sapratīsim arī, ja ceļojumā vēlaties izbaudīt augstākas klases viesnīcas – arī to mūsu ieteiktās ceļojumu aģentūras var noorganizēt!

Priecāsimies ceļot ar Jums kopā jau drīzumā un mūsu apkopotie pēdējā brīža piedāvājumi ļaus atrast labāko!

Esat ceļojumu aģentūra vai gids? Sazinieties ar mums, mēs varam sadarboties un izvietot Jūsu pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumus šeit. Rakstiet mums e-pastā – raksti [at] traveltime.lv.

Recommended Articles