Vadošais Baltijas ceļojumu organizators paplašina piedāvājumus uz Kipru, Maljorku un Malagu.

Novatours, lielākais ceļojumu organizators Baltijas valstīs, uzsāks pilnu 2024. gada vasaras ceļojumu programmu, iepazīstinot ar jauniem galamērķiem no Latvijas, tostarp Kipru, Maljorku un Malagu. Ar 25 veiksmīgām vasaras sezonām Novatours paplašina savu piedāvājumu arī Grieķijas salās, Spānijā un Melnkalnē. 2024. gada vasarā Latvijas iedzīvotāji aicināti plānot savu atvaļinājumu 14 galamērķos.

Uzlabota pieredze un paplašinātas iespējas

“Veidojot programmu gaidāmajai vasaras sezonai, mēs koncentrējāmies uz vēl labākas pieredzes nodrošināšanu saviem klientiem – sākot no brīvdienu plānošanas līdz paša ceļojuma baudīšanai. Salīdzinot šī gada vasaru ar nākamo, esam plānojuši līdz 15 Apkalpoto klientu pieaugums mūsu grupās. Šoreiz saviem ceļotājiem esam sagatavojuši ekskluzīvu priekšrocību paketi, mudinot viņus plānot uz priekšu. Mums ir būtiski nodrošināt klientiem drošības sajūtu, tāpēc gadījumos, kad plāni mainās vai notiek cenu svārstības, mūsu papildu pakalpojumi nodrošina, ka mūsu klienti neko nezaudē. Ceļotājus, kuri ir iemīlējuši mūsu populārāko galamērķi Turciju, gaida aizraujoši jaunumi. Būs pieejama agrā izbraukšana un vēlā atgriešanās, maksimāli izmantojot atvaļinājuma laiku,” dalās Vitālijs. Novatura grupas, kurā ietilpst arī Latvijas uzņēmums “Novatours”, vadītājs Rakovski.

Booking.com

Viņš arī piebilst, ka Novatours palielinās kapacitāti ceļotājiem pievilcīgākajos galamērķos un tur, kur uzņēmums saskata vislielāko potenciālu.

Daudzveidīgs ceļojumu klāsts un zemākās cenas garantija

Novatours tirdzniecības vadītāja Liāna Pudule-Indāne norāda, ka agros pircējus Latvijā gaidīs patīkams pārsteigums: “Ceļotāji, kuri savu nākamo vasaras ceļojumu iegādāsies līdz 30.septembrim, saņems bezmaksas bonusa paketi līdz 155 EUR vērtībā. Tajā ietilpst “Zelta elastīgais ceļojums”. ‘ pakalpojums – iespēja mainīt datumu, ilgumu, viesnīcu, istabas veidu, ēdināšanas iespēju, ceļojuma virzienu un/vai sezonu līdz 21 dienai pirms izlidošanas. Turklāt ir iespēja mainīt nosaukumu “Tūrista vārda maiņa” viena ceļotāja rezervācijā, ja līdz izbraukšanai atlikušas vairāk nekā 14 dienas. Turklāt serviss ‘Zemākās cenas garantija’ nodrošina izdevīgāko Novatours cenu. Ja iegādātā ceļojuma cena samazināsies, tūroperators atmaksās starpību. Šajā pakalpojumā ietilpst arī aizsardzība pret degvielas cenu svārstībām.”

Viņa arī piebilst, ka ceļotājiem uz Turciju, Melnkalni, Kipru, Bulgāriju, Barselonu Spānijā, Ēģiptes kūrortiem – Hurgadu un Šarm eš Šeihu, Grieķijas salām – Krētu, Rodu, Korfu būs atlaides ekskursijās.

Ekskluzīvs viesnīcu klāsts un kvalitāte

Visos galamērķos gaidāmajai vasaras sezonai, salīdzinot ar šī gada vasaru, ir atjaunināti vismaz 10% viesnīcu piedāvājuma. To izvēlei tiek pievērsta liela uzmanība, jo uzņēmums uztur ciešas attiecības ar vietējiem partneriem un uzņēmuma pārstāvji veic personīgās kvalitātes pārbaudes, lai nodrošinātu saviem klientiem nevainojamu atpūtu un kvalitāti. Uzņēmuma prioritātēs ietilpst piedāvāt klientiem viņu iecienītākās un veiksmīgākās viesnīcas, kā arī piedāvājumā iekļaut interesantus jaunumus un ekskluzīvas naktsmītnes.

Piemēram, Krētas, Melnkalnes un Kipras piedāvājumos būs oriģinālas boutique tipa viesnīcas, kā arī citas greznākas naktsmītnes. Augstas klases 5* viesnīcas ir iekļautas Barselonas kūrortā Kostadoradā. Gaidāmas jaunas iespējas ceļotājiem, kas dodas uz Bulgārijas, Sozopoles un Duni kūrortiem. Turcija arī turpmāk būs plašākais galamērķis, piedāvājot viesnīcu izvēli, kas atbilst visu ceļotāju vajadzībām. Korfu salā klienti var izbaudīt jauno luksusa Āzijas viesnīcu ķēdes 5* viesnīcu, kas atbilst visiem augstākajiem standartiem. Populārajā galamērķī Tunisijā, kur viesnīcu remontdarbi šogad sasnieguši jau aptuveni 50%, visas pieprasītākās naktsmītnes paliks vasaras piedāvājumā.

Kā liecina šīs vasaras sezonas pieredze, pēdējā brīža ceļotājiem uz populāriem galamērķiem, piemēram, Grieķijas salām, Turciju, Melnkalni un Tunisiju, bija pieejami tikai aptuveni 20–30% no viesnīcu piedāvājuma. Līdzīga tendence bija vērojama arī pērn. Iepriekšpārdošanā ceļotāji izvēlas no plašāka klāsta ne tikai lidojumus un kūrortus, bet arī viesnīcas un numurus. Iepriekš plānojot nākamās vasaras atvaļinājumu, atlaides naktsmītnēm noteiktos galamērķos var sasniegt pat 40-50 procentus.

Par Novatours

Novatours ir vadošais tūroperators Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, nodrošinot šodien iegādāto pakalpojumu stabilitāti nākotnei. Tūroperators organizē brīvdienu un ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem. Novatours garantē kvalitatīvus, uzticamus un drošus ceļojumu risinājumus pat tālākajos galamērķos.

Recommended Articles