Rudens sākums Dubaijā vienmēr tiek dedzīgi gaidīts. Pēc vasaras hiatus mīļotās atrakcijas, parki un ainas vietas, kas svelmainajos vasaras mēnešos gulēja snaudošas, kārtējo reizi ver vaļā savas durvis. Pilsēta dūc ar sajūsmu, gaidot jaunus atklājumus, festivālus un izstādes. Dubaija sola neaizmirstamus atelpas brīžus visiem.

Dubaijas brīnumdārzs zied no jauna

15. septembrī savus vārtus no jauna atver pasaulē lielākais puķu dārzsDubaijas brīnumdārzs. Tajā tiek demonstrēti pasaulē pazīstamu arhitektūras brīnumu atdarinājumi, kas pilnībā veidoti no ziediem. Dārzs dižojas ar satriecošiem 50 miljoniem aromātisku ziedu, sirds formas mīlestības aleja ir iecienīta fotovieta.

Augstienes: piedzīvojumi ar karstu gaisa balonu

Sākot ar 16. septembri, karstā gaisa balonu sezona dodas lidojumā, aicinot atpūsties rāmā ceļojumā virs plašā Arābijas tuksneša. 1200 metru augstumā ceļotāji tiek ārstēti ar panorāmas skatiem uz nebeidzamām smilšu kāpām, graciozām gazelēm un majestātiskajiem Hadžaru kalniem.

Booking.com

Hatta: vēstures un piedzīvojumu pilsēta

Rudens atnākšana signalizē arī par ekskursiju atsākšanu uz Hētu, kas slavena ar savām valdzinošajām kalnu ainavām. Senos laikos šī pilsēta bija slavena ar savu militāro cietoksni. Šodien ir patvērums āra entuziastiem un dabas mīļotājiem. Šeit populāras aktivitātes ir kalnu riteņbraukšana dažādos grūtības līmeņos, kajakošana uz Hatta dambja ezera un izjādes ar zirgiem.

Dubaijas modes nedēļa: 10. oktobris 15.

No 10. līdz 15. oktobrim Dubaijā notiks abuzz ar prestižo Dubaijas modes nedēļu, stāvot plecu pie pleca ar Ņujorku, Londonu, Milānu un Parīzi. Šajā pasākumā tiks demonstrētas Apvienoto Arābu Emirātu, Tuvo Austrumu, Eiropas, Āzijas un Amerikas dizaineru kolekcijas.

Golfa čempionāts ekstravaganza: 16. novembris 19.

No 16. līdz 19. novembrim Dubaijā ar nepacietību gaidāms Dubaijas tuksneša Classic & DP pasaules tūres čempionāta golfa turnīrs, kurā slavas pēc filmēsies pasaules labākie starptautiskie golfa spēlētāji. Šī sporta veida entuziasti var netikai kļūt par lieciniekiem šiem turnīriem, bet arī priecāties par rafinētajiem golfa laukumiem Emirates golfa klubā, Dubaijas Creek Golf & Yacht klubā un Jumeirah Golf Estates.

Dubaijas sardzes nedēļas izstāde: 16. novembris 20.

No 16. līdz 20. novembrim Dubaijā notiek apgaismības un pieredzes vadītā Dubaijas sardzes nedēļas izstāde. Šī pasākuma ietvaros nozares ekspertiem un dalībniekiem būs iespēja apmainīties ar zināšanām, kaldināt jaunus biznesa kontaktus un partnerattiecības. Starp gaidāmajiem dalībniekiem ir tādi pazīstami zīmoli Akrivia, AudemarsPiguet, Bvlgari, MB & F, TAG Heuer, Breitling, Greubel Forsey, Ulysse Nardin, Montblanc un citi.

Secinājumi

Rudens ir ideāls laiks, lai iepazītu starojošo, pārsteigumiem piekrauto un daudzgadīgi vasarīgi esko Dubaijas Emirātu. Neatkarīgi no , vai tavs mērķis ir piedzīvojumu pilnas brīvdienas, īss gājiens vai rāmi atvaļinājumi, Dubaija ceļotājiem sola daudzveidīgu un neaizmirstamu pieredzi.

[Dubaijas Ekonomikas un tūrisma departamenta sniegtāinformācija]

Dubaijas Ekonomikas un tūrisma departaments ir veltīts Emirāta konkurētspējas paaugstināšanai pasaules ekonomikā un tūrisma ainavā. Viņi cenšas Dubaiju pozicionēt vadošo tirdzniecības centru, investīciju galamērķi un tūrisma tīklāju. Viņu centieni ir vērsti uz Dubaijas daudzveidīgās, inovatīvās un uz pakalpojumiem orientētās ekonomikas attīstības turpināšanu, pasaules labāko talantu piesaistīšanu un produktivitātes pieauguma paātrināšanu. Turklāt departaments atbalsta vīziju par Dubaiju pasaulē labāko pilsētu, kurā dzīvot un strādāt, uzlabojot tās attīstību un vispārējo dzīves kvalitāti.

Recommended Articles