Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, kāpjot Fudži kalnos, daži makšķerējot Somijas ezeros, un vēl daži devušies pārgājienos pa Alpiem, vai izbaudījuši ekstrēmus slēpošanas priekus.

Skaistie skati Santorini

Ceļojumu aģentūras Teztour, Ramirotravel un Ceļojumbode 2022 gadā piedāvā ceļojumus uz burvīgo Santorini salu Grieķijā, kur var aplūkot, iespējams, skaistākos skatus pasaulē. Baltā senatnīgā pilsētīna pašā jūras krasā, kas iebūvēta klinšainajos kalnos pārsteigs kā pasaules brīnums.

Sakisti skati Santorini

Publicējot aktīvās atpūtas ceļojumus, katru reizi cenšamies apskatīt jauna tūroperatora piedāvājumus, kas jau ir palīdzējis aktīvajiem tūristiem izvēlēties labāko aģentūru. 2015.gada februārī devāmies slēpot Koreju, vēl vari paspēt pievienoties mūsu slēpotājiem.

Booking.com

Ko piedāvā tūrisma aģentūra Ceļojumbode 2022 gadā?

Jaunajā sezona Ceļojumbode piedāvā braucienus uz Ēģipti, Krētu, Romu, Tenerifi, Grieķiju, kā arī citus daudzus aizraujošus galamērķus. Cenas sākās no tikai 233 eiro! Piedāvātie seļojuma ilgumi ir no 4 līdz 14 dienām. Pieejami atpūtas ceļojumi ar izlidošanu no Rīgas. Bez avioceļojumiem tiek piedāvāti arī kruīzi un autobusu ceļojumi. Uzzini vairāk ceļojumbode.lv.

Ko piedāvā Skaisto skatu aģentūra jeb Skaistieskati 2022 gadā?

Šā gada sezonā ceļojumu ģentūra “Skaistie skati” piedāvā braucienu uz Pakrojas muižu Lietuvā, kur iespējams apskatīt Gaismas laternu festivālu. Jāņem vērā, ka aukstajā laikā ieteicams silti saģērbties! Ir piedāvāti arī dažādi ceļojumi pa Latviju uz Latgali un Vidzemi, kur iepazīsiet elegantās pilis un senatnīgo Latvju kultūru.

Skaistie skati ekskursijas sērfošanā

Esiet aktīvi un piesakieties aktīviem ceļojumiem. Sērfošana, kalnu slēpošana, un daudz citu aktīvās atpūtas veidus mēs Jums varam apkopot dažādās pasaules malās! Tā kā gaidīsim Jūsu ieteikumus  šāda veida ceļojumiem, ar lielāko prieku izanalizēsim tieši Jūsu izvēlēto ceļojumu un tūroperatoru.

Esat ceļojumu aģentūra vai gids? Sazinieties ar mums, mēs varam sadarboties un izvietot Jūsu piedāvājumus šeit. Rakstiet mums e-pastā – raksti [at] traveltime.lv.

Uzzini vairāk par ceļojumiem ar autobusu šeit!

Recommended Articles