Ceļojumi 2022

Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad:

  • Novatours
  • Ceļojumu bode
  • Tez tour
  • Atlantic
  • Antario
  • Remirotravel
  • Aviokases u.c.

Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši TRAVEL TIME interneta vietnes atklāšanas dienu! Esam sākuši veikt dažādas vietnes izmaiņas, par labu mūsu klientiem! Mūsu galvenais mērķis ir uzabot komunikāciju un sasniedzamību ar mums, lai mēs varētu turpināt Jums sniegt atsauksmes par dažādiem tūroperatoriem un to piedāvājumiem.

Mēs grasāmies pilnībā atjaunot mūsu tīmekļa vietni un mārketinga pieeju, kas ir aizņēmis mazliet vairāk laika, nekā sākotnēji bija plānots. Neskatoties uz to, mēs labprāt iepazīstināsim jūs ar tūroperatoru nākamajiem paredzētajiem grupu braucieniem mūsu neatjaunotajā tīmekļa vietnē.

Booking.com

Mūsu ofisa darba laiks joprojām būs no Pirmdienas līdz Ceturtdienai 10:00-17:00 un Piektdienās 10:00-16:00. Jūsu ērtībām esam izveidojuši mobilo ofisa e-pasta adresi, uz kuru rakstot jūs varēsiet saņemt visu jums vēlamo informāciju. Kā arī esam sasniedzami caur e-pastu traveltime [at] traveltime.lv

Droši sazinieties ar mums, lai uzzinātu par sadarbības iespējām un piesakiet tūroperatoru, par kuru vēlaties uzzimāt atsauksmes. Mēs apkoposim datus, izpētīsim piedāvājumus, dažādu klientu atsauksmes un sagatavosim Jums visaptverošas atsauksmes par izvēlētajiem tūroperatoriem, lai Jums būtu viegāk atrast īsto piedāvājumu, nepamaldīties piedāvājumu klāsta un iztikt bez vilšanās, ko nereti sagādā dažādi mazāk pazīstami tūroperatori.

Ar nepacietību gaidām, kad varēsim apceļot pasauli kopā mūsu virtuālajā ceļvedī!

Esat ceļojumu aģentūra vai gids? Sazinieties ar mums, mēs varam sadarboties un izvietot Jūsu 2021.gada ceļojumu piedāvājumus šeit. Rakstiet mums e-pastā – raksti [at] traveltime.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.