bcg_8.jpg

Izveidot PDF Rekomendēt Drukāt

Dienvidāfrika un Zambija!

Laiks ceļot...TRAVEL TIME grupās!!!

uz  Dienvidāfriku un Zambiju!!!

Cena: 2590€ (aviobiļetes 1300€, ceļazīme 1290€)

29.08.2017 – 15.09.2017 (18 dienas, 16 naktis uz vietas) 

------------------------------------------------------------------------------------

Dienvidāfrika ir ļoti plaša valsts ar lielu dažādību. Ir 11 oficiālās valodas un tikpat daudz dažādu tautību iedzīvotāji. DAR ir slavena ar saviem vīnu darītavu rajoniem. Vēl tā ir viena no lielākajām zelta raktuvju vietām. Arīdzan līderis politikā un ekonomikā šajā apvidū, ja ne visā Āfrikā. 2010. g. DAR notika pirmais pasaules kauss futbolā, kas bija ļoti ievērojams notikums Āfrikā.

Protams, ka Dienvidāfrika tāpat kā pārējā Āfrika cilvēkiem saistās tikai ar lielu nabadzību, bet tā nav. Protams, ka šeit ir lielas problēmas ar AIDS un pēdējos gados nabadzība ir palielinājusies, ne tikai laukos, bet arī pilsētās, bet infrastruktūra ir laba, un valdība ir stabila, vislielākās problēmas šeit ir ar korumpētību.

Ceļojums sāksies Johannesburgā, kur pavadīsim dažas dienas. Tālāk dosimies uz Kruger Nacionālo Parku, lai meklētu “Lielo 5”, un vēl būs mazliet laiks Swaziland! Mūsu ekskursijā pa Dienvidāfriku ietilps arī laiks pie Keiptaunas, zināms arī pēc nosaukuma kā Rietuma Rags. Tur mēs apmeklēsim gan Dārza ceļu, viņu zvejnieku ciemus, vīna darītavas, kā arī divus slavenus nacionālos parkus. Beigās būs 2 dienas Zambijā – ekskursija, kur apskatīsim, Viktorijas ūdenskritumu.

Salīdzinot ar ASV un Kanādas Niagāras ūdenskritumu, šis ir divas reizes augstāks un sešas reizes garāks. Šis ūdenskritums ir daļa no robežas starp Zimbabvi un Zambiju. Agrāk, pirms pēdējiem notikumiem un nestabilitātes Zimbabvē, lielākā daļa tūristu apskatīja šo ūdenskritumu no Zimbabves puses,  bet tagad , ieskaitot arī mūs, mēs apskatīsim visu no Livingstone puses Zambijā.

Detalizēts ceļojuma pārskats pieejams - šeit !!!

Ir interese - sazinies ar mums rakstot uz mūsu epastu vai zvanot mums!


Pieteikšanās jaunumiem
Sadarbības partneri