bcg_3.jpg

Create PDF Recommend Print

Grupu piedāvājumi 2019-2021!

Grupu piedāvājumi 2019-2021!

TRAVEL TIME dotajā brīdī rezervēšanai ir atvērtas 10 braucienu grupas, laikā no 2019.gada marta līdz 2021. gada marta. Visi piedāvājumi ir izlikti šeit:

Grupu piedāvājumi 2019-2021!

Lai redzētu detalizētāku informāciju par katru braucienu, redzēsiet, uzspiežot uz vēlamā virsraksta.

Dažas no grupām jau ir gandrīz pilnībā aizpildītas, palikušas ir tikai dažas brīvas vietas. Mēs jūs aicinām sazināties ar mums, lai uzzinātu detalizētāku informāciju par katru no braucieniem. Lūdzu zvaniet uz ofisa mobilo tālruni +371 2844747, vai rakstot e-pastu uz info@traveltime.lv

Šobrīd mēs sākam aktīvu ceļojumu pārdošanu, kā arī gatavojam jaunas, vēl nebijušas tūres – drīzumā informācija par pabeigtajām tūrēm būs pieejama šeit.


Kā arī drīzumā mēs plānojam atklāt mūsu mājas lapu, kur būs iespēja apskatīt visas mūsu iepriekš apmeklētās valstis un pilsētas, kas iekļaus arī ceļojumu blogu, kura autors ir TRAVEL TIME īpašnieks, un galvenais gids, Ēriks. 

Tāpat Ēriks vēlas ikvienam, kas ar mums ir ceļojis trīs vai vairāk reizes, lai ar viņu jūs sazinātos personīgi – šādā veidā Jūs ekskluzīvi varat pieteikties uz mūsu īpašajām VIP atlaidēm!

Atcerieties, ka mēs plānojam arī individuālos ceļojumus un tūres, kur jūs paši varat būt sava ceļojuma noteicēji un vadītāji, apskatot tieši to, ko vēlaties. Sapratīsim arī, ja ceļojumā vēlaties izbaudīt augstākas klases viesnīcas – arī to mēs varam noorganizēt!

Priecāsimies ceļot ar jums kopā jau drīzumā!


Pieteikšanās jaunumiem
Sadarbības partneri