bcg_4.jpg

Create PDF Recommend Print

SRI LANKA- PĒDĒJAIS BRĪDIS!!!

Laiks ceļot... TRAVEL TIME grupās!!!

uz Šrilanka!!!

Cena: 1990(aviobiļetes 580, ceļazīme 1410)

16.11.2017 – 30.11.2017 (15 dienas, 12 naktis uz vietas)

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

TRAVEL TIME sāk savu jauno "SALU GADA" kampaņu 2 mēnešus agrāk nekā plānots, jo mums ir iespēja vest savus labākos klientus uz salu, kas ir lielāka par Latviju. Šrilankas kopējā platība ir 65.610 km2, bet Latvija ir nedaudz mazāka- 64.589 km2! Pasaulē ir vēl 25 apdzīvotas salas, kas ir lielākas nekā Šrilanka, un mēs to izpētīsim 2018. un 2019. gadā kopā ar mūsu grupas ceļotājiem!

Šrilanka tiek piedāvāta tagad, jo mums ir lieliska cena par pilnīgi pavadītu tūri, ieskaitot visas ieejas maksas un gan gidu, gan autobusa vadītāju! Arī ēdienu plāns ir puspansija, kas nozīmē, ka šajā ceļojumā vienīgie reālie izdevumi būs par pusdienām, dzeramnaudu personālam un personīgajiem izdevumiem! Mēs ceram piedāvāt vairāk braucienu ar šāda veida plānu nākamajos gados! Turklāt mūsu viesnīcas ir labi novērtētas naktsmītnes, galvenokārt ****, bet ar dažām *** viesnīcām.

Mēs ceram, ka jūs brauksiet šajā ceļojumā, lai apmeklētu šo ļoti interesanto salu Indijas okeānā ar dažādām reliģijām, daudzveidīgām dabas formām un interesantām kultūras iespējām!

Provizorisks Dienu Grafiks (šis grafiks varētu arī mainīties, lai apskatītu pēc iespējas vairāk): Nakšņošana: Colombo (1) > Sigiriya (2) > Kandy (2) > Nuwara Eliya (2) > Tissamaharama (2) > Bentota (3)

1.diena (16.11.2017) Lidojums! Pulcēsimies lidostā ap 6:00 priekš mūsu reisa, kurš būs nedaudz pēc 7:30. Mums būs lidojums uz Colombo cauri Amsterdamai un Abudabi. Šodien mēs lidosim viss nakti. (Nakts lidmašīnā)(Ekskursija laika tēriņi nav)(Vakariņas lidmašīnā).

2.diena (17.11.2017) Kolombo ierašanās un ekskursija pa pilsētu!!! No rīta mēs ieradīsies Kolombo lidostā. Mūsu vietējais gids ar ierašanos sagaidišu mums un aizvedīs mūs uz viesnīcu. Lai gan mēs būsim noguruši, mums ir plānota 5 stundu pilsētas ekskursija. Mūsu pirmās vakariņas kopā būs agri, lai mēs varētu izgulēties. (Viesnīca: Colombo ****) (Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

3.diena (18.11.2017) Ziloņi un vēsture ceļā uz Sigiriju!!! Šodien ir visilgākā ceļojuma diena (~6 stundas). Mēs esam plānojuši vairākas pieturas, tostarp apmeklēt Pinnawala Ziloņu “bērnu namu” un Polonnaruwa - vienu no vecākajām pilsētām Šrilankā! Mēs būsim viesnīcā agri vakarā, pēc vakariņām brīvā laikā atpūsties. (Viesnīca: Sigiriya ***+) (Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

4.diena (19.11.2017) Kāpšana klintis un vēsturiskā pilsēta!!! Šodien mēs sākam dienu ar kāpšanu uz Sigirijas klinšu cietoksni ar savu arhitektūru un gleznām! Tad turpināsim Anuradhapura, vēl vienu bijušo galvaspilsētu! Mēs atgriežamies tajā pašā viesnīcā otrajā naktī un brīvo laiku pavadīsim ap viesnīcu. (Viesnīca: Sigiriya ***+)(Ekskursija laika tēriņi nav) (Brokastis un Vakariņas iekļautas).

5.diena (20.11.2017) Apmeklējot alas un garšvielas ceļā uz Kandiju!!! Mūsu 4 stundu braucienam šodien ir vairākas svarīgas pieturas. Vispirms mēs apstāsimies pie Dambulu alām un pilsētas centrā. Tad mēs apmeklēsim garšvielu dārzu. Šovakar mums ir kultūras izstāde, kas ir iekļauta mūsu ekskursijā! (Viesnīca: Kandy ***)(Ekskursija laika tēriņi nav) (Brokastis un Vakariņas iekļautas).

6.diena (21.11.2017) Apkārt Kandijai!!! Šodien sākas ar pilsētas ekskursiju pa Kandiju. Tālāk mēs dosimies- Templis ar Budas zobu un Karaliskais botāniskais dārzs. Mums ir arī otrā nakts šajā pilsētā. (Viesnīca: Kandy ***)(Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

7.diena (22.11.2017) Nuwara Eliya!!! Šorīt mēs braucam uz Nuwara Eliya. Šeit būs arī Ramboda ūdenskrituma apmeklējums, kā arī tējas plantāciju apmeklējums. Pēc tam mēs reģistrēsimies mūsu viesnīcā un pēc tam ekskursijas pa pilsētu. Pēc vizītes Seetha Amman Temple un vakariņas, vakarā brīvais laiks viesnīcā . (Viesnīca: Nuwara Eliya ***) (Ekskursijas laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

8.diena (23.11.2017) Hortona plato!!! Šodien visu dienu apmeklēsim Hortona plato, un nacionālais parks saucas par pasaules malu! Tas varētu ietvert pārgājienu līdz 10 kilometriem, bet tas nav obligāts! (Viesnīca: Nuwara Eliya ***) (Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

9.diena (24.11.2017) Brauciens uz Jalas nacionālo parku!!! Šodien ir reāli viegla diena, jo mums ir 5 stundu brauciens uz mūsu nākamo viesnīcu, netālu no Yala nacionālā parka. Šī būs pirmā iespēja atpūsties pludmalē dažas stundas! (Viesnīca: Yala ***)(Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

10.diena (25.11.2017) Brauciens ar džipu ap Jalas nacionālo parku!!! Šodien Jalas Nacionālajā parkā ir plānots izveidot Jeep Safari! Šī ir visas dienas aktivitāte. (Viesnīca: Yala ***)(Ekskursija laika tēriņi nav)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

11.diena (26.11.2017) Galle un Bruņurupuči!!! Pēc brokastīm braucam uz Galle, kura ir slavens UNESCO forts. Osta bija arī viens no svarīgākajiem tirdzniecības punktiem Āzijā. Apstājoties pie Bruņurupuču inkubatora. Pirms ierodamies **** pludmales viesnīcā, mums ir īss laivu brauciens pa Bentotas upi gar mangrovju kokiem! (Viesnīca: Bentota ****) (Ekskursija laika tēriņi nav.)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

12.diena (27.11.2017) Relaksējoša diena pludmalē!!! Brīvi atpūsties, sauļoties un, iespējams, baudīt izvēles ekskursiju. Brokastis un vakariņas ir iekļautas viesnīcā! (Viesnīca: Bentota ****)(Ekskursija laika tēriņi nav. Iespējamas papildu ekskursijas, cenas būs pieejamas ierašanās brīdī.)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

13.diena (28.11.2017) Relaksējoša diena pludmalē!!! Brīvi atpūsties, sauļoties un, iespējams, baudīt izvēles ekskursiju. Brokastis un vakariņas ir iekļautas viesnīcā! (Viesnīca: Bentota ****)(Ekskursija laika tēriņi nav. Iespējamas papildu ekskursijas, cenas ir pieejamas ierašanās brīdī.)(Brokastis un Vakariņas iekļautas).

14.diena (29.11.2017) Pēdējā iespēja saulē, nedaudz iepirkties un atgriezties Eiropā!!! Pēc pirmās dienas mēs braucam uz Kolombo pēcpusdienā. Daži pēdējā brīža iepirkšanās būs iespējami, līdz vakarā dogamies uz lidostu, lai reģistrētos uz mūsu nakts lidojumu uz Amsterdamu! (Nakts lidmašīnā)(Ekskursija laika tēriņi nav.)(Brokastis iekļautas, Vakariņas lidmašīnā).

15.diena (30.11.2017) Ielidojam Rīgā! Pēc nakts pārlidojuma mums būs savienojums Amsterdamā uz Rīgu un Rīgā ieradīsimies 14:00 ar daudz spilgtām atmiņām no mūsu piedzīvojumiem piesātinātā brauciena no šīs nestandarta TRAVEL TIME tūres! (Viesnīca nav) (Ekskursijas laika tēriņi nav)(Brokastis lidmašīnā).

Paldies par Jūsu interesi! Ceļosim drīz kopā!

Aviobiļešu cenas pašlaik ir pieejamas cenai iepriekš minētajā informācijā. Tomēr vietas ir ierobežotas, un pēc tam, kad tās tiek izpārdotas, cena būs dārgāka vai alternatīvi lidojumi būs pieejami. Pirmajiem klientiem, kas reģistrējas ceļojumā, būs lielākas iespējas iegūt šīs biļetes par šo cenu!!!

Par TRAVEL TIME: Dibināts 2004.gada oktobrī; TRAVEL TIME ceļojumu aģentūra ir piedalījusies Latvijas tūrisma tirgū kopš 2005.g.februāra. Mēs esam ALTA, Latvijas tūrisma aģentūras asociācijas biedrs. Firma ir reģistrēta Ekonomikas ministrijas TATO datu bāzē, ar Seesam apdrošināšanas garantiju, šobrīd derīga līdz 2018.gada martam. Šo 12 gadu laikā TRAVEL TIME ceļojumu aģentūra ir noorganizējusi 75+ grupu braucienus ar 1550 tūristiem uz 80 valstīm pa visu pasauli! Tuvākajos 2 gados mēs esam ieplānojuši doties ar grupām uz 15 jauniem galamērķiem, ieskaitot visas pasaules apdzīvotās saliņas, kas ir lielākas nekā mūsu mājās, Latvijā! Individuālu ceļojumu plānošanu esam realizējuši uz 130+ valstīm, kas ir vairāk nekā 50% no visas pasaules valstīm un neatkarīgajām teritorijām. Mēs ļoti gaidam Jūs kā mūsu nākamos ceļojumu biedrus. Ja ir kādi jautājumi, kontaktējieties ar mums, tel. nr. +371 6732 2160, vai epastu - info@traveltime.lv

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Lidojums no Rīgas, ekonomiskā klase. Lidostu/degvielas nodevas ar cenu, kura atbilst piedāvājumam publicēšanas datumā.

 • Starppilsētu transports, kas minēts grafikā.

 • Ieejas un dalības maksa par visām darbībām, kas iekļautas grafikā.

 • Nakšņošana divvietīgajos numuros ( viesnīcu kategorija minēta grafikā ) ar dušu un WC.

 • TRAVEL TIME grupu pavadonis, un vietējais gids / autobusa vadītājs!

 • Ēdienreizes, kuras norādītas grafikā. (šajā braucienā minimums 14 brokastis, 0 pusdienas, 14 vakariņas).

  Ceļojumu cenā neietilpst:

 • Ceļojumu apdrošināšana (piedāvājam apdrošināšanu veikt caur mums) – maksa 30katram.

 • Personīgie tēriņi.

 • Vīzu un imigrācijas dienesta izdevumi. Šajā braucienā obligātie izdevumi (20 USD). Lūdzu konsultējaties ar mums par visu svarīgo informāciju

  sakarā ar noteikumiem. Mēs visiem stingri iesakām ceļot ar jaunajām biometriskajām pasēm, kas derīgas vismaz 6 mēnešus uz priekšu pēc

  atgriešanās datuma.

 • Brīvā laikā apmeklēto vietu ieejas maksas, kā arī transporta izdevumi, kas nav minēti ceļojuma grafikā. Piemēram, pludmalē ir plānotas trīs

  dienas atpūtai. Mēs varam atrast dažas aktivitātes šeit par papildu maksu.

 • Izmaksas, ja ir nepieciešamas obligātās potes, vai medikamenti, ko iesaka infektoloģijas centrs Rīgā.

 • Dzeramnaudas vietējam tūrisma nozares personālam – šajā braucienā maksimums 80.

  Citi svarīgi punkti:

 • Ir iespējams pārvadāt vienu nododamo bagāžu uz visiem reisiem ar maksimālo svaru 20kg. Ir atļauta 1 rokas bagāžas vienība ar svaru 8kg.

 • Piemaksa par vienvietīgu numuru ir 800 .

 • Avanss maksājums pilnais maksājums ir jāveic līguma noslēgšanas brīdī, un 1000ir neatgriežams kā soda nauda, ja klients lauzt līgumu.

 • Uzmanību: ceļojuma cena var mainīties līdz izlidošanas dienai LR likuma izmaiņas gadījumā (PVN), kā arī degvielas cenas, lidostu nodevu

  izmaiņas gadījumā, vai valūtas kursa izmaiņas gadījumā. Ekskursijas grafiks un secība var mainīties dēļ citiem apstākļiem, kas nav atkarīgs no pakalpojuma sniedzēja. Mūsu grafiks daļēji ir sastādīts kopā ar vietējo tūrisma pakalpojuma sniedzēju un, ja gadījumā notiek kādas izmaiņas, par to tiek informēti visi grupas biedri. Lidojumu datums un laiks var mainīties līdz fināla lidojumu grafikam.

 • Minimālais grupas lielums ir 6 cilvēki, maksimālais grupas lielums ir 16 cilvēki.

 • Lidojums datums un laiks var mainīties līdz fināla lidojumu grafikam, kas tiks izdots pēc mūsu grupas sapulces, kas notiks ap 10.11.2017.

  Informācija par maksāšanas kārtību:

  Gala maksājums ir jāsamaksā līdz 01.10.2017 (~45 dienas pirms brauciena).

  Provizoriski (papildus) tēriņi (kopā 500) sastāv no:

  Papildus ēdināšana: (12 ēdienreizes): 120 .
  Sabiedriskais transports, kas nav iekļauts cenā: 20 .
  Dzeramnauda vietējam personālam: 80.

  Ceļojumu apdrošināšana: 30.
  Imigrācijas dienests un veselības profilakse: 20.
  Papildus budžeta tēriņi (pēc izvēles ): 50papildu ekskursijas tēriņi, 180neprognozējamie tēriņi (15 dienā).

  Kā vienmēr, mēs paturam tiesības mainīt ceļojumu grafiku, lai piedāvātu kvalitatīvāku un ietilpīgāku braucienu. Mēs gan cenšamies nemainīt ceļojuma datumus, bet, ja tas ir nepieciešams, tad tas notiks līdz brīdim, kamēr mēs varam saviem klientiem atgriezt iemaksāto summu, ja gadījumā braucējs nepiekrīt jaunajiem brauciena parametriem.

  Ceļojuma brauciena publicēšanas datums: 03.10.2017 (Brauciens SRI1)

  (publicēšanas datuma, visa informācija norādītajā grafikā ir derīga un piedāvājuma cena ir aktuāla )

  SIA “TRAVEL TIME”

  Rīga, Rūpniecības iela 19-9, LV-1010 LATVIJA
  +371 6732 2160
  www.traveltime.lv info@traveltime.lv Laiks ceļot... lētāk!!!

page2image45504 page2image45664
Pieteikšanās jaunumiem
Sadarbības partneri